Jak
pracujeme

Tvoříme individuální řešení, které nejlépe reprezentuje Vaší značku.

Úzce spolupracujeme s klienty a jejich marketingovými agenturami na tom, abychom vytvořili vždy individualizované řešení, které bude schopno maximálně dosáhnout vytyčeného cíle.

Vedle plnění těchto individuálních cílů máme vždy na paměti, že každá roadshow musí v zákaznících našich klientů vytvořit pozitivní dojem, který přetrvá a musí se cítit přirozeně komfortně.

Stejně tak se snažíme, aby se i zástupci našich klientů cítili během roadshow skvěle a byli hrdí na to, že jsou její součástí. Cílem je mimo jiné vytvořit takové zázemí, které jim umožní nejlépe reprezentovat svou značku a věnovat se zákazníkům.

Co naše práce obnáší?

01

Plánování

Základem každé úspěšné roadshow je dobrý plán.

Využíváme naše zkušenosti a pomáháme klientům a jejich agenturám nadefinovat si cíle a vybrat správný prostředek pro jeho dosažení – od malých stánků po velké moderní lounges. Pomáháme naplánovat design, branding a vnitřní i vnější zařízení, včetně návrhů vhodné technologie od osvětlení či ozvučení, přes běžnou zobrazovací techniku po holografickou projekci či virtuální realitu.

Součástí plánování je také „location scouting“, tj. vyhledávání a doporučování vhodných lokalit pro realizaci jednotlivých částí roadshow.

02

Řešení
na míru

Jedním z nejdůležitějších aspektů roadshow je dojem a zážitek, který si zákazníci odnesou.

Pracujeme s klienty a jejich agenturami na tom, abychom naše mobilní prostory a zařízení přizpůsobili jim na míru. To zahrnuje plný branding v podobě barev, polepů nebo digitálních prezentací, vnitřní design a uspořádání, ale také vnější úpravy a související konstrukce a zařízení. Máme v týmu nebo spolupracujeme s řadou zkušených designerů, ale i konstruktérů a truhlářů tak, abychom mohli realizovat Vaše představy.

V případě úprav na míru připravujeme pro klienta v rámci fáze plánování rovněž vizualizaci výsledného řešení tak, aby bylo jednoduché si ho představit odsouhlasit.

03

Tour
Management

Vyrazit na roadshow zahrnuje velké množství administrativy, logistiky a operativy.

Náš zkušený projektový manažer, který bude dedikován Vám, tak bude za Vás pamatovat na kritické body od základní logistiky jako je plánování trasy, zajištění plateb poplatků a vyřízení potřebných povolení (jako např. pro přepravu rozměrného nákladu nebo zábor veřejných ploch) po komplexnější komfort na místě jako například připojení k sítím a internetu, jakékoliv zásobování, sociální zařízení v místě roadshow, potřebná přeprava osob, apod.

Budete-li chtít, náš projektový manažer může také sloužit jako Váš styčný důstojník pro komunikaci s organizátory akcí, kterých se chcete v rámci roadshow zúčastnit.

04

Transport
a Support

Naše služby nekončí přípravou a vybavením traileru. Jedeme v tom s Vámi až do konce.

Naši zkušení řidiči Vám zajistí přepravu mobilních prostor kdykoliv a kamkoliv bude třeba a technik či eventový manažer je Vám k dispozici během roadshow, aby pomohl s přípravou a provozem traileru a sloužil jako technická podpora, která pomůže zvládnout jakékoliv komplikace.

Budete-li potřebovat, můžeme Vám také pomoci zajistit přepravu Vašeho týmu nebo zákazníků. Potřebujete auta s řidičem, přistavit autobus, pronajmout vlak nebo zajistit letenky? Není problém.

Stále váháte?

Ozvěte se nám. Rádi s Vámi probereme Vaše představy a jak Vám můžeme pomoci je realizovat.

Kontakt